Czym jest Dart ?

Rzutki to gra w rzucanie, w którym małe pociski są rzucane na cel, który jest nazywany rzutki. Oprócz tego, że jest to sport wyczynowy, dart jest również gra pub, który jest odtwarzany w całej Wielkiej Brytanii i Europie.

Ta gra może być odtwarzane zarówno przez mężczyzn jak i kobiet, chociaż nie ma ograniczeń na kobiety grające przeciwko mężczyznom. Istnieje wiele gier, które mogą być odtwarzane na rzutki, ale zazwyczaj odnosi się do gry, w której gracz rzuca trzy rzutki na wizytę na pokładzie, celem jest zmniejszenie ustalonego wyniku, powszechnie 501 lub 301, do zera.

Gry w rzutki są zazwyczaj rozgrywane między dwiema osobami, ale czasami zespoły dwóch może grać. Inne odmiany rzutki, które są odtwarzane na całym świecie są: American rzutki, rzutki łucznictwo, rzutki audio, krykiet, dartball, piątki, półve go, zabójca, rzutki trawnik, Szanghaj, i strażnik. World Professional Dart Championship jest organizowany co roku, to zwykle odbywa się w zimie, w okolicach Bożego Narodzenia lub Nowego Roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *